שאלות ותשובות

 • מה זה ניק-אאוט?
 זהו מוצר בריאותי בעל ביצועים גבוהים. מסנן רב פעמי סיגריה בצורה של פומית לעישון בטוח יותר או מאפשר למעשן להפסיק בקלות רבה יותר, ולכן מאפשר לאנשים כדי להבטיח את בריאותם עבור העלות הנמוכה ביותר. החברה שלנו גאה להציע לך מוצר מהפכני זה, אשר יכול להביא את התשובה לאחד הבעיות המודרניות הקשות ביותר, ולהביא זאת כפתרון לאומה בריאה יותר.

 • איך עובד ניק-אאוט?
 ניק אאוט הינו פילטר לסיגריה בעל מערכת סינון מכאנית המולבש על גבי הסיגריה, וסופג באופן סלקטיבי את מולקולות העשן הגדולות של זפת הסיגריה המכיל תרכובות רעילות וחומרים מסרטנים אחרים. עיקרון הפעולה של מסנן nic out  מבוסס על חוקי ההתנהגות של גזים במנוע הסילון והיא פותחה במסגרת טכנולוגיות חלל. המסנן הפנימי מאפשר רק לחלקיקי העשן הקטנים בעלי משקל מולקולארי נמוך לעבור דרכו אשר לא כוללים בתוכם את מולקולות הרעלנים והזפת שנחשבים כבדים יותר.

 • איפה ואיך זה נעשה?
מסנני ניק אאוט לניקוי עשן סיגריות הם הפיתוח הישראלי של 1999 (תביעת פטנט מס ‘151387). מתקן ייצור בחו”ל מספק את המסננים עשויים פלסטיק, תוכנן ונבנה על מפרט ניק-אאוט. חומר הגלם שלנו  הוא פלסטיק הנפוץ לייצור של בקבוקי מזון לתינוקות. הטכנולוגיה העומדת בבסיס ה- Nic-Out היא פטנט בקהילה האירופית ונושאת את סימן המסחר הרשום בארה”ב בישראל ובאוסטרליה.


 • מהם היתרונות של ניק אאוט?
ידע מדעי ומעשי מראים כי ניק-אאוט עובד ביעילות. הוא עשוי פלסטיק שקוף ועושה ריכוז גלוי של זפת שנאסף. זה מספק השפעה פסיכולוגית חשובה על מנת לבנות תמונה שלילית של השלכות עישון כדי למנוע הרס נוסף של בריאות הציבור. הפחתת זפת בעשן סיגריות יש גם פעולה “קוסמטיים” מסוימים. המסנן מגן על אמייל שיניים מחדירה של זפת דביקה, הפסקת התהוות שביתת שיניים ומסייעת לשמור על החיוך הלבן. התוצאות המידיות של השימוש במכשיר הזעיר הן היעלמות “שיעול הבוקר” המיוסר – בדרך כלל תוצאה של עישון מעל 15 סיגריות ביום. לאחר 2 שבועות של שימוש במסנן זה מעשנים נפטרים  מ”שיעול בבוקר” המייסר.

 • האם ניק-אאוט מגיע בגודל אחד או שאני יכול לקבל את זה עבור סיגריות סלימס/מגולגלות.
ישנם שני גדלים הרגיל מתאים לסיגריות רגילות בעלות פילטר 8 מ”מ וגרסת הסלימס מתאימה לסגריות סלימס, סופר סלימס ולמגלגלים בעלי פילטר 6 מ”מ ו5.3 מ”מ.

 • מהי אריזה של ניק אאוט?
בקופסא רגילה יש 30 מסננים, בקופסא של סלימס 25 מסננים.


 • מי הוא הבעלים של מסנני ניק-אאוט?
החברה שלנו (P.Service) היא הבעלים הבלעדי של מסנני סיגריות NIC-OUT. כיום עיקר פעילותה של החברה מרוכזת במטרה לפתח סביבה בריאה יותר המבוססת על הטכנולוגיות והלוגיסטיקה המעודכנות ביותר.


 • כמה סיגריות יכול לשמש עם מסנן אחד ניק-אאוט?
בדרך כלל בין 3-5 סיגריות ויכול להיות יותר, תלוי בסיגריה ובכמות הזפת בה.
 • מהו TAR(זפת)?
 זפת הוא נוזל מכתים הנותר מבעירת סיגריות הידוע בתור מסרטן. כאשר הוא בשאיפה, תאי הגוף האנושי נמצאים בסכנה. אתה תהיה המום לראות כמה רעל לכודים מסנן ניק-אאוט במקום הריאות שלך עם כל סיגריה.
 • האם זה לא מזיק להשתמש במסנן ניק-אאוט?
הפלסטיק, אשר מסננים ניק-אאוט עשוי הוא מאותו סוג המשמש לייצור של בקבוקי מזון לתינוקות. אז, באופן טבעי, זה לא מזיק לבריאות, לא רעיל ולא גורם שום אלרגיה. כל מסנן ניק-אאוט הוא לשימוש חוזר וניתן להשתמש בו עם סיגריות מרובות. הוא לוכד רוב זפת וכמה ניקוטין מן העשן. הקירות השקופים של המסנן עושים את זה גלוי ומשכנע מאוד.
 • איך ניק אאוט משפיע על ההרגל של המעשן?
אנשים מתחילים לעשן סיגריות מסיבות שונות. עישון הוצג כגבורה, מגניב וכמו כן מגביר את המשיכה המינית. עבור אנשים מסוימים, עישון משמש גם כדי להרגיע מתח, חרדה, או בדידות. עם זאת, כידוע, עשן הסיגריות מכיל את הניקוטין המתמכר. התמכרות לניקוטין מקשה מאוד על מעשנים להפסיק לעשן סיגריות, למרות שרבים מבינים שעישון ישפיע לרעה על בריאותם. מסנן ניק-אאוט מסופק שיטה של ביצוע לא רק עישון בטוח יותר, אבל זה יוצר את התנאים המתאימים ביותר למעשן להתחיל להפסיק. הרמה התחתונה של ניקוטין בשאיפה תוך שימוש Nic-Out מוריד את האפקט ההתמכרות.
 • מהי הוכחה של אפקטיביות ניק-אאוט?
התוצאה המשכנעת ביותר של ניצול ניק-אאוט היא הקלה בשיעול הבוקר המיוסר, המנוסה על ידי המעשנים האגרסיביים ביותר. אין גירוי הריאות V לא שיעול, שכן ניק אאוט לוקח את הזפת מתוך עשן. זה כל כך ברור, כאשר החומר השחור הוא נאסף בהדרגה לאחר כל סיגריה דמיינו דרך קירות שקופים של בעל סיגריה. מסנן ניק-אאוט הוא חילוץ עד 90% של זפת מעשן סיגריות באופן משמעותי מוריד את רמת ניקוטין. עובדה זו הוכחה על ידי בדיקות בבית היוקרתי אריסטה LABORATORIES הממוקם במדינת וירג ‘יניה. תוצאות בדיקות הראו כי עישון של אולטרה אורות מרלבורו עם ניק-אאוט מפחית את הזפת מ 5.9 מ”ג לכל סיגריה ל 0.12 מ”ג לכל סיגריה. עישון מרלבורו רגיל עם ניק אאוט מביא את רמת זפת למטה מ 14.3 מ”ג ל 0.38 מ”ג. ניתן להציג דוח מפורט של מעבדת Arista לבקשת בעלי עניין.
 • מהו תפקידו של מסנן קבוע בקצה סיגריה?
תעשיית הטבק ניסתה להקל על הבעיות שנגרמו על ידי ארומטיים פולי-גרעיניים וציאניד ידי שילוב מסנן לתוך סיגריות להסיר תרכובות אלה כאשר מעשן שואף. מסננים אלה עשויים בדרך כלל מחומרים מבוססי תאית. מסננים יעילים בהסרת חלק כימיקלים רעילים מעשן טבק, אבל למרבה הצער כמות משמעותית עדיין עובר דרך המסנן.
 • מי הם המשתמשים של מסנני ניק-אאוט?
כל אדם בכל גיל אשר מעוניין להפחית את הנזק שנגרם לגוף שלו כתוצאה מעישון.
 • כמה זה עולה?
מחירים וחבילות ניתן למצוא בעמוד הבית שלנו.
 • האם זה בטוח להשתמש בכרטיס אשראי לתשלום באתר שלך?
אנו משתמשים SSL (שכבת שקע מאובטח) פרוטוקול להצפין מידע לפני שהוא נשלח דרך האינטרנט. כל ההזמנות המקוונות מועברות דרך חיבור מאובטח באמצעות מרכזי התשלום המהיר והמהימן ביותר לעיבוד תשלומים.
 • האם אני יכול להיות משווק של ניק אאוט?
זוהי הזדמנות עסקית מצוינת עבור שותפים ושותפים של Nic-Out בשוק אביזרי עישון עם השפעה מזיקה אשר גדל מדי יום. כיום החברה שלנו נהנית משולי רווח משמעותיים. אבל זה לא בא על חשבון מחירים גבוהים עבור הלקוחות. הם נשארים תחרותיים מאוד, ועולה בהרבה על השירות הקונבנציונאלי.
 • האם יש תחרות ל- Nic-Out בשוק הנוכחי?
מכשיר זעיר זה הוא הדבר הגדול ביותר להכות את השוק בזמן של מיליוני רב לאומי נגד קמפיינים נגד עישון. כדי לראות כמה טוב זה הרקע, זה מספיק להסתכל באתר www.PhilipMorrisUSA.com. ישנם כמה מוצרים תחרותיים קיימים בשוק כיום כמו ניק אאוט. חברות אחרות ממוקדות ללקוחות בתחום מוצרי טבק הקשורים המציעים המצאות מתוחכמות יותר, אך קשה מאוד לתחזק אותם.
 • מהן ההמלצות לגבי כמות הרכישה שלי?
בהתאם לאיכות של טבק אתה יכול להשתמש במסנן עם 3 עד 5 סיגריות. זכור כי כל מסנן ניק מחוץ הוא חד פעמי והוא יכול לשמש רק מספר מוגבל של פעמים. לא ניתן לנקות את המסנן המשומש. אם היית משתמש במסנן עם 3 סיגריות – חבילת מסננים יכול להיות מספיקה עבור 4.5 חבילות של סיגריות. בשלב הבדיקה עבור מסננים ניק-אאוט אתה יכול להרגיש זמנית כמה אי נוחות הקשורים שואבת תחושה של מחסור של ניקוטין. עם זאת תוכל לעבור את אי הנוחות האלה בתוך כמה ימים. כל אי הנוחות האלה הם שאין כמוהו עם היתרונות של מסננים ניק-אאוט.
 • אם אני לא מרוצה מהתוצאות של ניק אאוט, אני יכול לקבל החזר?
כן, ניק-אאוט יש 100% אחריות ללא סיכון. אם מסיבה כלשהי אינך מרוצה מהמוצר שלנו, פשוט החזר אותו עם בקשה בכתב תוך 30 יום והחזר מלא פחות משלוח וטיפול יונפקו מיד. הכי טוב הוא להפסיק לעשן. הדבר הבא הכי טוב הוא להשתמש ניק אאוט.
 • פרטיות?
לעולם לא נשכיר או נמכור מידע אישי אודות רכישתך במהלך תהליך הרכישה באמצעותנו. אנחנו בעסק של מכירת מוצר בריאותי לצרכנים, לא מידע אישי למשווקים.
 • משלוח בין לאומי?
כל ההזמנות הבינלאומיות (מחוץ לישראל) נשלחות באמצעות UPS – דואר אלקטרוני של ישראל. UPS, שירות הדואר האלקטרוני המובטח בעולם, היא אופציה בינלאומית למשלוח מהיר, המוצעת על ידי רשות הדואר הישראלית ו -200 משרדי דואר ברחבי העולם. ההזמנה עשויה להימשך בין 15 ל -21 ימי עבודה להגיע או יותר, בהתאם למדינה. לידיעתך, המשלוחים נמשכים עד 5 ימים לאירופה. אם אתה דורש אפשרויות משלוח אחרות, אנא שאל עם ההזמנה שלך. נא לדעת את הכללים והתקנות של המדינה שלך. אנחנו לא אחראים לפקודות שהוחרמו או נעצרו על ידי המכס או הגבלות הסחר.
 • שימוש על ידי קטינים?
בשל אופיו של ה- World Wide Web, P.Service לא יכול לאסור על קטינים מפני ביקור באתר זה. אנחנו צריכים להסתמך על הורים, אפוטרופוסים ואחראים על פיקוח על ילדים ובני נוער כדי להחליט אילו חומרים מתאימים לילדים ובני נוער אלה כדי לראות ו / או לרכוש. P.Service דורשת שכל הרכישות באתר מתבצעות על-ידי מבוגרים בגיל 18 ומעלה, וכל המשתמשים שמספקים מידע אישי ל- P.Service יהיו בני 18 שנים ומעלה.
 • נזק מטענים?
אנא בדקו את כל המשלוחים עם ההגעה. אם ההזמנה שלך פגומה, אנא הודע לנו מיד. הקפד לשמור את הקרטונים פגום ואת התוכן שלהם במצב המקורי שלהם עד ההחזר או החלפה מסודרים.
 • תנאי תשלום?
ניק אאוט (P.Service) מקבל בגאווה PayPal בלבד.